Állásajánlat

Segédmunkás

2017. november 06.

Társaságunk segédmunkás munkakör betöltésére keres munkatársat.

Feladat:

  • vízhálózati hibák javításánál közreműködés

Az alkalmazás feltételei:

  • általános iskolai végzettség
  • alkalmasság fizikai munkára

Juttatások:

  • bruttó havibér: 170.000,-Ft – 180. 000,-Ft
  • készenléti díjazás
  • Cafeteria
  • egyéb juttatások a Kollektív Szerződés szerint

  • személyesen a Sopron, Bartók Béla utca 42. szám alatt,hétfőtől - péntekig, 9 - 14 óra között,
  • levélben a 9400 Sopron, Bartók Béla utca 42. címen,
  • e-mailben a sopronivizmu@sopronivizmu.hu címen,
  • telefonon a 99/519-124-es telefonszámon.

Szervizmérnök

2017. október 20.

Társaságunk szervizmérnök munkakör betöltésére keres munkatársat.

Főbb munkaköri feladatok:

A társaság működési területén lévő irányítástechnikai és adatátviteli rendszerek üzemeltetése:

  • hibakeresés, hibaelhárítás
  • a terepi eszközök programozása (Siemens és SAIA PLC)
  • fejlesztések koordinálása
  • villanyszerelők munkájának támogatása

  • villamosmérnöki végzettség
  • felhasználói szintű informatikai ismeretek (MS Office, Lotus Notes stb.)
  • jó problémamegoldó képesség
  • önálló munkavégzés
  • B kategóriás jogosítvány

Az elbírálás során előnyt jelent:

  • automatizálási vagy folyamatirányítási szakirányú végzettség
  • PLC (Siemens, Schneider Electric) programozási ismeret/gyakorlat
  • hasonló területen szerzett tapasztalat automatizált (PLC-s) környezetben
  • középfokú angol nyelvismeret
  • SQL adatbázis kezelés ismerete
  • Vision folyamatirányító rendszer ismerete

A fényképes, szakmai önéletrajzzal ellátott jelentkezéseket a 9400 Sopron, Bartók Béla utca 42., vagy a sopronivizmu@sopronivizmu.hu e-mail-címre várjuk.

Minőség

Elérhetőség

Készítette: Feki Webstudio @ 2011 - honlap, weblap, kereső-optimalizálás