Bejelentkezés Regisztráció

Állásajánlatok

Kivizsgáló

Társaságunk kivizsgáló munkakör betöltésére keres munkatársat.

Az alkalmazás feltételei:

  • középfokú környezetvédelmi, vízgazdálkodási vagy vízügyi képesítés
    (pályakezdők jelentkezését is várjuk)
  • B kategóriás vezetői engedély
  • jó kommunikációs készség
  • alapfokú informatikai ismeretek
  • fizikai alkalmasság

Előnyt jelent:

  • víziközmű területen szerzett jártasság
  • német nyelvismeret

A fényképes, szakmai önéletrajzzal ellátott jelentkezéseket a sopronivizmu@sopronivizmu.hu vagy a 9400 Sopron, Bartók Béla utca 42. címek egyikére várjuk.

További információ a 99/519-124-es telefonszámon kérhető.

Lakatos

Társaságunk lakatos munkakör betöltésére keres munkatársat a Büki üzemmérnökségére.

  • műszaki jellegű szakmunkás végzettség
  • „B” kategóriás vezetői engedély

  • lakatos vagy hegesztő képesítés
  • hasonló területen szerzett tapasztalat

Jelentkezés és az álláslehetőségekkel kapcsolatos részletek:

  • interneten a www.sopronivizmu.hu honlapon
  • e-mailben a sopronivizmu@sopronivizmu.hu címen
  • személyesen munkanapokon 9-14 óra között a Soproni Vízmű Zrt. központi telep-helyén (Sopron, Bartók Béla utca 42.)
  • telefonon munkanapokon a 99-519-124-es telefonszámon

Csatornahálózat tisztító

Társaságunk csatornahálózat tisztító munkatársat keres kombi csatornatisztító gépkocsira.

Főbb feladatok:

  • csatornarendszerek üzemeltetésével kapcsolatos tisztítási feladatok ellátása
  • hibaelhárítás

  • alapfokú iskolai végzettség
  • egészségügyi, fizikai alkalmasság

Munkarend:

  • hétfőtől - péntekig: 6.40. – 15.00 óráig

Jelentkezés és további információk az alábbi elérhetőségeken:

  • személyesen a Sopron, Bartók Béla utca 42. szám alatt hétfőtől - péntekig 9 - 14 óra között
  • telefonon a 99/519-124-es telefonszámon

Minőség

Elérhetőség

Készítette: Feki Webstudio @ 2011 - honlap, weblap, kereső-optimalizálás

További információ