Bejelentkezés Regisztráció

Állásajánlatok

Projektmérnök

Társaságunk közműfejlesztési feladatok ellátására projektmérnök munkatársat keres.

Munkaköri feladatok:

  • Projekt-előkészítői tevékenység, árkalkulációk, árajánlatok készítése, szerződések előkészítése, teljesítések nyomon követése
  • A kivitelezési munkák, nagyprojektek, külső megbízások műszaki ellenőrzése, kivitelezések során a víziközmű-hálózatok megóvásának biztosítása
  • Kapcsolattartás a tulajdonos önkormányzatokkal, társ-közműszolgáltatókkal, hatóságokkal, alvállalkozókkal

Az alkalmazás feltételei:

  • Építőmérnöki végzettség
  • Műszaki ellenőri jogosultság ME-VZ

  • B kategóriásjogosítvány

Előny:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

A fényképes, szakmai önéletrajzzal ellátott jelentkezéseket 2018. november 30-ig, a sopronivizmu@sopronivizmu.hu e-mail címre, vagy a 9400 Sopron, Bartók Béla utca 42. címre várjuk.

Gépkezelő

Társaságunk gépkezelő munkakör betöltésére keres munkatársat!

  • B, C, E kategóriás vezetői engedély
  • földmunka- rakodó- és szállítógép kezelői bizonyítvány
  • szakmai gyakorlat

Előnyt jelent:

  • közműépítésben szerzett gyakorlat

Jelentkezés és további információk az alábbi elérhetőségeken:

  • személyesen a Sopron, Bartók Béla utca 42. szám alatt hétfőtől - péntekig, 9 - 14 óra között,
  • e-mailben a sopronivizmu@sopronivizmu.hu címen,
  • telefonon a 99/519-124-es telefonszámon.

Minőség

Elérhetőség

Készítette: Feki Webstudio @ 2011 - honlap, weblap, kereső-optimalizálás

További információ