A weboldal Internet Explorer böngészővel nem tekinthető meg!

Állásoldal

Üzemirányító

Társaságunk üzemirányító munkatársat keres.

Főbb munkaköri feladatok:

  • a társaság által üzemeltetett, az irányítástechnikai rendszerbe bekapcsolt vízellátó és szennyvízkezelő rendszerek üzemirányítása
  • hibabejelentések fogadása, a szükséges intézkedések megtétele
  • fogyasztók tájékoztatása a vízszolgáltatást és szennyvízelvezetés szolgáltatást érintő meghibásodásokról

Az alkalmazás feltételei:

  • műszaki felsőfokú végzettség
  • számítógép-kezelői gyakorlat
  • folyamatos munkarend vállalása (hétfőtől vasárnapig, 12/24 -12/48)

Az elbírálás során előnyt jelent:

  • irányítástechnikai ismeret
  • hasonló területen szerzett tapasztalat
  • idegen nyelv (német, angol) ismerete

A fényképes, szakmai önéletrajzzal ellátott jelentkezéseket társaságunk e-mail címére (sopronivizmu@sopronivizmu.hu), vagy a
9400 Sopron, Bartók Béla utca 42. postacímre várjuk.

    A feltölthető fájlok:

  • száma maximum 10db,
  • maximális mérete 8MB,
  • maximális összmérete 38MB,
  • megengedett kiterjesztése: pdf, doc, docx, odt.