A weboldal Internet Explorer böngészővel nem tekinthető meg!

Állásoldal

Informatikus

Társaságunk informatikus munkakör betöltésére keres munkatársat.

Fontosabb munkaköri feladatok:

  • Linux és Windows szerverek üzemeltetése
  • informatikai hálózat üzemeltetése
  • Oracle adatbázis kezelő üzemeltetése
  • adatmentési rendszerek üzemeltetése
  • szerverek és egyéb hardware eszközök üzemeltetése
  • a felhasználók informatikai támogatása
  • a szakterületen dolgozó üzleti partnerekkel való kapcsolattartás

Az alkalmazás feltételei:

  • műszaki főiskolai vagy egyetemi végzettség (elsősorban informatika vagy villamosmérnök)
  • informatikai területen szerzett tapasztalat
  • Linux szerver ismerete
  • fájlszerver, mailszerver, webszerver, mysql adatbázis üzemeltetési tapasztalatok
  • virtualizációval kapcsolatos üzemeltetési ismeret (VMware ESXi)
  • B kategóriás jogosítvány
  • angol nyelv középfokú ismerete
  • önálló munkavégzésre való alkalmasság
  • új ismeretek elsajátításának készsége

Előnyt jelent:

  • hálózati ismeretek (tűzfalak, routerek, VPN)
  • Oracle adatbázis kezelő rendszerszintű ismerete
  • mikrohullámú hálózatokban szerzett tapasztalat
  • Mikrotik rendszerek ismerete
  • SAP ismerete

A fényképes, szakmai önéletrajzzal ellátott jelentkezéseket a sopronivizmu@sopronivizmu.hu címre várjuk.

    A feltölthető fájlok:

  • száma maximum 10db,
  • maximális mérete 8MB,
  • maximális összmérete 38MB,
  • megengedett kiterjesztése: pdf, doc, docx, odt.