Képernyő átméretezés történt. A további megfelelő működéshez fontos az oldal frissítése. Kérjük, töltse újra/frissítse az oldalt a fenti gombbal, vagy a Ctrl + F5 billentyűkombinációval.

A weboldal Internet Explorer böngészővel nem tekinthető meg!

Ugrás a teljes tartalomhoz.

Állásoldal

Karbantartó

Társaságunk karbantartó munkakör betöltésére keres munkatársat.

Főbb feladatok:

  • szabadtéri területek rendezettségének biztosítása:
    • fűnyírás
    • egyéb növénygondozási teendők ellátása
    • udvar tisztán tartása (seprés, télen hólapátolás)
  • épületen belüli és kívüli, szakképesítéshez nem kötött javítási, karbantartói, gondnoki feladatok ellátása

Az alkalmazás feltételei:

  • szakmunkás bizonyítvány
  • „B” kategóriás vezetői engedély

Előnyt jelent: hasonló területen szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye: Sopron, Bartók Béla utca 42.

  • telefonon munkanapokon a 99/519-124-es vagy 99/519-140-es telefonszámon
  • személyesen munkanapokon 9-14 óra között a Soproni Vízmű Zrt. központi telephelyén: Sopron, Bartók Béla utca 42.
  • honlapunkon keresztül: www.sopronivizmu.hu - állásajánlatok
  • e-mailben a sopronivizmu@sopronivizmu.hu címen

    A feltölthető fájlok:

  • száma maximum 10db,
  • maximális mérete 8MB,
  • maximális összmérete 38MB,
  • megengedett kiterjesztése: pdf, doc, docx, odt.

Captcha ellenőrzés:
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)