A weboldal Internet Explorer böngészővel nem tekinthető meg!

Állásoldal

Projektmérnök

Társaságunk közműfejlesztési feladatok ellátására projektmérnök munkatársat keres.

Főbb munkaköri feladatok:

  • projektek előkészítése, nyomon követése
  • kivitelezési munkák, nagy volumenű projektek, külső megbízások ellenőrzése
  • kapcsolattartás a tulajdonos önkormányzatokkal, társ-közműszolgáltatókkal, hatóságokkal, alvállalkozókkal

Az alkalmazás feltételei:

  • mérnök végzettség
  • B kategóriás vezetői engedély

Az elbírálás során előnyt jelent:

  • építőmérnök, környezetmérnök, gépészmérnök végzettség
  • műszaki ellenőri jogosultság ME-VZ
  • hasonló területen szerzett tapasztalat

A fényképes, szakmai önéletrajzzal ellátott jelentkezéseket a sopronivizmu@sopronivizmu.hu e-mail címre, vagy a 9400 Sopron, Bartók Béla utca 42. címre várjuk.

    A feltölthető fájlok:

  • száma maximum 10db,
  • maximális mérete 8MB,
  • maximális összmérete 38MB,
  • megengedett kiterjesztése: pdf, doc, docx, odt.