Képernyő átméretezés történt. A további megfelelő működéshez fontos az oldal frissítése. Kérjük, töltse újra/frissítse az oldalt a fenti gombbal, vagy a Ctrl + F5 billentyűkombinációval.

A weboldal Internet Explorer böngészővel nem tekinthető meg!

Ugrás a teljes tartalomhoz.

Állásoldal

Támogató mérnök

Társaságunk támogató mérnök munkakör betöltésére keres munkatársat.

Fontosabb munkaköri feladatok:

  • az társaság energetikai adatainak gyűjtése, feldolgozása, elemzése
  • energiaszámlák ellenőrzése, feldolgozása, adatainak nyilvántartása
  • az energetikai rendszerekben felmerülő hibák kezelése
  • a társaság energetikai projektjeiben történő részvétel
  • egyéb adminisztrációs feladatok elvégzése

Az alkalmazás feltételei:

  • műszaki főiskolai vagy egyetemi végzettség
  • Microsoft Office rendszer készségszintű ismerete
  • B kategóriás jogosítvány
  • önálló, precíz munkavégzésre való alkalmasság, terhelhetőség
  • új ismeretek elsajátításának készsége

Előnyt jelent:

  • villamos szakmai ismeretek
  • energetikai, műszaki területen szerzett tapasztalat
  • energetikai szoftverek ismerete
  • Microsoft Excel táblázatkezelő program elmélyült ismerete
  • angol nyelv középfokú ismerete

Amit kínálunk:

  • határozatlan időtartamra szóló, bejelentett munkaviszony
  • rugalmas munkarend
  • Széchenyi Pihenő Kártya juttatás

A fényképes, szakmai önéletrajzzal ellátott jelentkezéseket a sopronivizmu@sopronivizmu.hu e-mail címre, honlapunk állásoldalán keresztül elküldött jelentkezés formájában vagy a 9400 Sopron, Bartók Béla utca 42. címre küldött levélben várjuk.

    A feltölthető fájlok:

  • száma maximum 10db,
  • maximális mérete 8MB,
  • maximális összmérete 38MB,
  • megengedett kiterjesztése: pdf, doc, docx, odt, jpg

Captcha ellenőrzés:
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)